W sobotę, 11 lutego 2017 odbył się Gminny Turniej Piłki Siatkowej w Woli Ocieckiej, który został zorganizowany przez Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrów z/s w Kamionce. Do rozgrywek przystąpiło sześć drużyn z terenu naszej gminy a najlepszą drużyną okazał się zespół OSP Kozodrza I.

Już od samego rana na sali gimnastycznej w Woli Ocieckiej były rozgrywane emocjonujące rozgrywki. Po kilku godzinach gry w finałowym meczu spotkała się drużyna z Kozodrzy i woli Ocieckiej, który ostatecznie w trzecim secie zakończył się wygraną przyjezdnych.

Po zaciętej walce cały turniej wygrała drużyna "OSP Kozodrza I", drugie miejsce zajęła drużyna "MKS Bumerang Wola Ociecka" a trzecie "Źrebaki z Ocieki". Na kolejnych miejscach uplasowały się drużyny: "OSP Kozodrza II", "Turbo Ślymoki Kamionka" i "Tempo Skrzyszów". Na zakończenie dla wszystkich drużyn były pamiątkowe dyplomy i nagrody a pierwsze trzy miejsca otrzymały również piękne puchary, które zostały wręczone przez Przemysława Łagowskiego - dyrektora GCKiS w Kamionce oraz Artura Skubisa - dyrektora SP w Woli Ocieckiej.

 

Gratulujemy zawodnikom zwycięskich drużyn oraz zespołom w pomysłowym doborze nazw swoich drużyn!

Mateusz Surman

  • Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.
  • Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w Kamionce
  • Powiat ropczycko-sędziszowski
  • Podkarpackie - przestrzeń otwarta
  • Urząd pracy w Ropczycach
  • Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS Ropczyce
  • Lasovia - lokalna grupa działania
  • ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach
  • ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych
Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu