Jak co roku w pierwszych dniach czerwca na kompleks sportowy w Ostrowie zawitali najlepsi sportowcy, którzy uczęszczają do gimnazjów na terenie Gminy Ostrów.  Wśród dyscyplin sportowych w jakich konkurowali sportowcy to m.in. skok w dal i wzwyż, bieg długi czy pchnięcie kulą.

9 czerwca 2017 gimnazjaliści uczestniczyli w Gminnej Gimnazjadzie - Ostrów 2017. Jak sie okazało po podsumowaniu punktów ze wszystkich rozgrywanych konkurencji wygrali zawodnicy z Gimnazjum w Ostrowie. Natomiast tytuł najlepszej lekkoatletki  powędrował do Julii Jaksan z PG Ocieka a najlepszym lekkoatletą został Radosław Lipa z PG Ostrow.

Końcowe wyniki:

 1. PG Ostrów (96pkt.)
 2. PG Ocieka (59pkt)
 3. PG Wola Ociecka (29pkt.)
 4. PG Kamionka (25,5pkt.)

 

more here

 • Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.
 • Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w Kamionce
 • Powiat ropczycko-sędziszowski
 • Podkarpackie - przestrzeń otwarta
 • Urząd pracy w Ropczycach
 • Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS Ropczyce
 • Lasovia - lokalna grupa działania
 • ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach
 • ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych
Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu