2 lipca 2016r. rozegrany zostanie 5 etap 27. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego "Solidarności" i Olimpijczyków. Wyścig będzie jechał z Tarnobrzega do Krosna i będzie przejeżdżał również przez naszą gminę.

W związku z powyższym, informujemy mieszkańców gminy Ostrów i okolic o utrudnieniach w ruchu na drodze wojewódzkiej numer 986 (Tuszyma - Wiśniowa). Przejazd na trasie Wola Ociecka - Ostrów przewidziany jest około godziny 11:30 - 12:00. Niezwłocznie po przejeździe peletonu ruch zostanie wznowiony.

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.wyscig.com.pl/

M. Surman

m plakat 2016 v17a

  • Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.
  • Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w Kamionce
  • Powiat ropczycko-sędziszowski
  • Podkarpackie - przestrzeń otwarta
  • Urząd pracy w Ropczycach
  • Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS Ropczyce
  • Lasovia - lokalna grupa działania
  • ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach
  • ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych
Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu