OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW DO PROJEKTU PN.

„INSTALACJE ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII W GMINIR OSTRÓW”

Wójt Gminy Ostrów zaprasza, Mieszkańców Gminy zainteresowanych udziałem            w projekcie pn. „Instalacje Odnawialnych Źródeł Energii w Gminie Ostrów”, przygotowywanym do współfinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, do składania dokumentów związanych z naborem do projektu.

Nabór wniosków mieszkańców zainteresowanych udziałem w projekcie, planowany jest od 03.10.2016r. do 31.10.2016r. Wszystkie niezbędne informacje związane           z naborem zostaną umieszczone w „Regulaminie naboru wniosków od mieszkańców”. W regulaminie szczegółowo opisane zostaną dokumenty, jakie musi złożyć mieszkaniec gminy, zainteresowany wzięciem udziału w projekcie.

W ramach planowanego projektu możliwy będzie zakup i montaż:

- instalacji fotowoltaicznej,

- gruntowych pomp ciepła,

- powietrznych pomp ciepła,

- kotłów na biomasę.

Zamontowane instalacje przez 5 lat od zakończenia projektu tj. od dnia wypłaty ostatniej transzy dofinansowania, stanowić będą własność Gminy Ostrów. W okresie tym zostaną one przekazane właścicielom nieruchomości w bezpłatne użytkowanie. Po pięciu latach zostaną przekazane właścicielom budynków.

Wójt Gminy Ostrów zachęca również do odwiedzania strony internetowej Gminy, gdzie na bieżąco umieszczane będą wszelkie informacje o projekcie.

Dodatkowe informacje dotyczące składania deklaracji można uzyskać telefonicznie lub „mailowo” w Urzędzie Gminy Ostrów:

tel. (17) 744 93 16; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

uwaga:

Osoby, które złożyły do Urzędu Gminy Ostrów ankiety informacyjne potwierdzające zainteresowanie montażem instalacji odnawialnych źródeł energii są również zobowiązane do wzięcia udziału w naborze.

 

 

 

  • Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.
  • Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w Kamionce
  • Powiat ropczycko-sędziszowski
  • Podkarpackie - przestrzeń otwarta
  • Urząd pracy w Ropczycach
  • Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS Ropczyce
  • Lasovia - lokalna grupa działania
  • ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach
  • ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych
Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu