Od nowego roku dla mieszkańców powiatu ropczycko-sędziszowskiego powiększy się liczba punktów oferujących nieodpłatną pomoc prawną. Do obecnie działających punktów w Ropczycach i Sędziszowie Małopolskim uruchomione zostaną również trzy dodatkowe filie zlokalizowane w Iwierzycach, Wielopolu Skrzyńskim oraz Ostrowie.

Filia w Ostrowie będzie sie mieścić w budynku urzędu gminy i będzie czynna od dnia 4 stycznia 2017 w każdą środę w godzinach od 9:00 do 13:00 aż do 27 grudnia 2017. Nieodpłatną pomoc prawną dla mieszkańców naszej gminy będzie zapewniać Okręgowa Izba Radców Prawnych z Rzeszowa.

harmonogram punktow nieodplatnej pomocy prawnej ostrow

  • Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.
  • Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w Kamionce
  • Powiat ropczycko-sędziszowski
  • Podkarpackie - przestrzeń otwarta
  • Urząd pracy w Ropczycach
  • Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS Ropczyce
  • Lasovia - lokalna grupa działania
  • ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach
  • ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych
Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu