logo lasovia eu


Zapraszamy do udziału w projekcie
umożliwiającym bezpłatną promocję

 

 • Chcesz promować usługi gastronomiczne czy agroturystyczne???
 • Chcesz aby twoja oferta znalazła się w publikacjach, mapach była promowana na stronach internetowych LGD (na wirtualnym spacerze po szlaku kulinarno-turystycznym)???
 • Chcesz by Twoje produkty, usługi gastronomiczne były rozpoznawalne???
  Jeśli TAK, to zgłoś się do Lokalnej Grupy Działania LASOVIA.

 

LGD LASOVIA wraz z innymi pięcioma LGD będzie realizowała projekt pt. „Turystyczny Szlak Dobrego Smaku” – TSDS, skierowany do gospodarstw agroturystycznych czy lokali gastronomicznych z terenu LGD LASOVIA, w których w serwowanym menu znajduje się przynajmniej jedna potrawa regionalna lub w wyniku udziału w projekcie właściciele punktów zobowiążą się do wprowadzenia w swoim menu minimum jednej takiej potrawy, produktu.


Projekt ma na celu ożywienie regionalnych tradycji kulinarnych i upowszechnienie lokalnych potraw tradycyjnych, potraw z potencjałem bądź produktów lokalnych,  jak również aktywizację właścicieli obiektów gastronomicznych w kierunku utworzenia silnej marki lokalnej opartej na tradycji kuchni regionalnej. Przyczyni się nie tylko do promocji lokalnego dziedzictwa ukazanego w tradycji kulinarnej, ale również będzie dobrym narzędziem marketingowym ułatwiającym promocję  lokalnej oferty gastronomicznej atrakcyjnej dla gości odwiedzających obszar sześciu LGD uczestniczących w realizacji projektu. W ramach projektu utworzony zostanie szlak kulinarno – turystyczny, który będzie propozycją podróży po terenie lokalnych grup działania rozciągającym się na obszarze dwóch województw i prezentujący poszczególne miejscowości „od kuchni” – lokalnej kuchni. Miejsca oferujące „lokalne specjały”  zostaną oznakowane i naniesione na mapy, każdy restaurator biorący udział w przedsięwzięciu otrzyma certyfikat udziału w projekcie oraz tablicę, która będzie jej wyróżnikiem spośród innych obiektów gastronomicznych. Przewiduje się również promocję projektu, a tym samym biorących udział w projekcie lokali gastronomicznych poprzez kampanię promocyjną na  stronach internetowych lokalnych grup działania uczestniczących w projekcie (spacer wirtualny)  oraz gmin  członkowskich LGD. W ramach projektu zostaną    opracowane i wydane publikacje oraz mapy, na których znajdą się ujęte w projekcie  potrawy regionalne oraz lokale gastronomiczne.

Udział w projekcie jest szansą na wypromowanie Państwa oferty kulinarnej oraz podniesienie prestiżu Państwa firmy/działalności w skali całego kraju. Osoby/podmioty zainteresowane  udziałem w projekcie prosimy o złożenie pisemnej deklaracji udziału (wzór deklaracji do pobrania) wraz z opisem  regionalnego produktu kulinarnego, jaki Państwo posiadają w swojej ofercie lub zamierzają wprowadzić do oferty. W przypadku dużej liczby zainteresowanych
o zakwalifikowaniu się do projektu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Udział w projekcie jest BEZPŁATNY.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 30 lipca 2017r. pod adresem: Lokalna Grupa Działania LASOVIA, ul. Sikorskiego 2a, 39-300 Mielec, e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dodatkowe informacje można uzyskać w Biurze LGD LASOVIA pod numerem: 17 788 53 00.

 • Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.
 • Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w Kamionce
 • Powiat ropczycko-sędziszowski
 • Podkarpackie - przestrzeń otwarta
 • Urząd pracy w Ropczycach
 • Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS Ropczyce
 • Lasovia - lokalna grupa działania
 • ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach
 • ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych
Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu