Zapraszamy do udziału w projekcie „Podkarpacki E-Senior” w którym mogą wziąć udział osoby powyżej 65 roku życia, które chcą nauczyć się obsługi komputera i internetu. Po więcej informacji lub osoby chętne, które chcą się zapisać zapraszamy do kontaktu w Urzędzie Gminy w Ostrowie w pokoju 24 lub do kontaktu telefonicznego po numerem (17) 744 93 26 z Małgorzatą Kozioł.

 

podkarpacki e senior

 

  • Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.
  • Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w Kamionce
  • Powiat ropczycko-sędziszowski
  • Podkarpackie - przestrzeń otwarta
  • Urząd pracy w Ropczycach
  • Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS Ropczyce
  • Lasovia - lokalna grupa działania
  • ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach
  • ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych
Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu