Sesja Rady Gminy Ostrów podsumowująca VIII kadencję z lat 2018-2024

W ubiegłym tygodniu odbyła się Sesja Rady Gminy Ostrów, podsumowująca VIII kadencję z lat 2018-2024. Był to okres pełen wyzwań, ale także znaczących osiągnięć, które byłyby niemożliwe bez zaangażowania i poświęcenia wielu osób. Wójt Gminy Ostrów, Grzegorz Ożóg, podsumował te lata, dziękując wszystkim za wspólną pracę, determinację i odwagę.

Wybory Samorządowe 2024

7 kwietnia 2024 roku odbyły się Wybory Samorządowe 2024. W wyborach na stanowisko Wójta Gminy Ostrów, Grzegorz Ożóg uzyskał 2 619 głosów, co przełożyło się na dokładnie 83,01% poparcia. W wyborach do Rady Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego, najlepszy wynik w naszym okręgu z gminy Ostrów osiągnął Sławomir Bezara, zdobywając 1 087 głosów.

Inauguracyjne spotkanie Koła Seniorów w Ociece

W czwartek, 21 marca 2024 roku, odbyło się inauguracyjne spotkanie Koła Seniorów w Ociece, które skupia członków z terenu Parafii Ocieka. W wydarzeniu wzięli udział m.in. Grzegorz Ożóg - Wójt Gminy Ostrów, Sławomir Bezara - nasz radny powiatowy i Członek Zarządu Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego, Rafał Nędza - Przewodniczący Rady Gminy Ostrów oraz Bogusław Malikowski - Radny Rady Gminy Ostrów.

„Misterium Męki Pańskiej” w Kamionce

W niedzielę, 24 marca 2024 roku, w Kościele Parafialnym w Kamionce odbyło się „Misterium Męki Pańskiej”, przygotowane przez dzieci i młodzież z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kamionce. Zaangażowanie młodych aktorów i wsparcie nauczycieli zaowocowało wzruszającym przedstawieniem, które poruszyło zgromadzonych.

Podpisana umowa na realizację projektu RaP STEAM

W czwartek, 21 marca 2024 r. w Rzeszowie, w imieniu Wójta Gminy Ostrów Grzegorz Ożóg jego zastępca Jacek Róg, podpisał umowę na realizację projektu "RaP STEAM" - inicjatywy skupiającej się na nauczaniu robotyki i programowania w szkołach podstawowych na terenie województwa podkarpackiego.

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu