Monografia Kamionki na bis

Od 1 września do 30 listopada 2022r. grupa nieformalna „Coetus” pod patronatem Stowarzyszenia Rozwoju Regionalnego „Nasza Kamionka” działającego przy Szkole Podstawowej w Kamionce realizowała inicjatywę pn. „Monografia Kamionki na bis” w ramach projektu „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2021-2023”.

Gmina Ostrów w Złotej Setce Gmin Podkarpacia

Niedawno informowaliśmy o dużym wyróżnieniu naszej gminy w Rankingu Gmin Podkarpacia, a w środę, 30 listopada 2022 r. w Rzeszowie ogłoszono Złotą Setkę Gmin Podkarpacia, gdzie nasza gmina ponownie została doceniona.

 XV Charytatywny Bal w Skrzyszowie

19 listopada w restauracji Rajski Ogród w Skrzyszowie odbył się XV bal charytatywny zorganizowany przez dyrektora Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Andrzeja Ziajora. Tym razem na wspólnej andrzejkowej zabawie bawili się Ci którzy swoją obecnością i wkładem finansowym wspierają rozwój młodzieży tańczącej w Zespole Anturja.

Gmina Ostrów została liderem powiatu ropczycko - sędziszowskiego

Gmina Ostrów została liderem powiatu ropczycko - sędziszowskiego i uzyskała bardzo wysokie 6 miejsce w Rankingu Gmin Podkarpacia.Ideą tego rankingu jest m.in. promowanie gmin, które wyróżniają się pod względem rozwoju społeczno-gospodarczego na terenie województwa Podkarpackiego.

10-ta rocznica nadania imienia H. Sienkiewicza w szkole w Ostrowie

We wtorek, 15 listopada 2022 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Ostrowie odbyła się uroczystość z okazji 10-tej rocznicy nadania szkole imienia Henryka Sienkiewicza.

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu