W niedzielę 1 maja 2022 w Pustkowie-Osiedlu obyły się X Otwarte Mistrzostwa Mażoretek Polski Południowo-Wschodniej. Uczestniczyły w nim zespoły z kilku województw, które walczyły o nominację do Mistrzostw Ogólnopolskich w Kędzierzynie-Koźlu.

"Wszystkie dzieci bawią się" w Ostrowie

W sobotę, 11 czerwca 2022 r. na kompleksie sportowym w Ostrowie odbyła się impreza rekreacyjna „Wszystkie dzieci bawią się”, która była skierowana dla najmłodszych naszych mieszkańców, a które na zaproszenie Wójta Gminy Ostrów Grzegorza Ożoga licznie przybyły na to wydarzenie.

Rafał Nędza nowym przewodniczącym Rady Gminy Ostrów

We wtorek, 31 maja 2022 r. odbyła się XXXIX Sesja Rady Gminy Ostrów. W związku ze śmiercią długoletniego samorządowca śp. Józefa Bajora dotychczasowego przewodniczącego Rady Gminy w Ostrowie, najważniejszym punktem tej sesji był wybór nowej osoby na to stanowisko.

Laboratorium Przyszłości w SP Ostrów

1 czerwca dla uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Ostrowie był na pewno wyjątkowy. W ten dzień uczniowie z inicjatywy dyrekcji nie mieli standardowych lekcji, a uczestniczyli w cyklu zajęć i pokazów w nowo otwartym „Laboratorium Przyszłości”.

Świadczenia ratownicze dla strażaków OSP

W poniedziałek, 30 maja 2022 r. w Ostrowie na zaproszenie Wójta Gminy Ostrów Grzegorza Ożoga odbyło się uroczyste wręczenie blisko trzydziestu strażakom z terenu gminy Ostrów decyzji o przyznaniu Świadczenia Ratowniczego dla strażaków OSP.

 

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w KamioncePowiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu