W czwartek, 2 marca na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Kozodrzy rozegrany został już po raz dwunasty piłkarski Memoriał im. Rafała Kmiecia. Wszystkich uczestników przywitała dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Działaczy Ruchu Chłopskiego w Kozodrzy - Maria Przydział oraz p.o. Wójta Gminy Ostrów - Grzegorz Ożóg. Dzieci i młodzież ze szkół podstawowych z terenu gminy Ostrów rywalizując w turnieju piłki nożnej przypomnieli osobę tragicznie zmarłego Rafała.

Memoriał organizowany był przez GCKiS w Kamionce i Lesława Kmiecia, tatę tragiczne zmarłego Rafała. Do rozgrywek zgłosiły się drużyny ze wszystkich sześciu szkół podstawowych z terenu gminy Ostrów. A oto końcowe wyniki turnieju:

I miejsce – SP Wola Ociecka
II miejsce – SP Ostrów
III miejsce – SP Kamionka
IV miejsce – SP Skrzyszów
V miejsce – SP Ocieka
VI miejsce – SP Kozodrza

Najlepszym strzelcem tunieju okazał się Remigiusz Czach z Kamionki, a bezkonkurencyjnym bramkarzem, który stracił najmniej bramek - Wiktor Błachowicz z Woli Ocieckiej.
Podczas rozgrywek obecny był również m.in. Bogusław Wójcik - dyrektor ZOJO w Ostrowie oraz Mariusz Wilk - prezes ZNP w Ostrowie.

Mateusz Surman

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu