W sobotę, 6 maja 2017 w Ociece miała miejsce uroczystość związana z Gminnym Dniem Strażaka. W uroczystości wzięły udział wszystkie jednostki OSP z naszej gminy a także zaproszeni goście.

Cała uroczystość rozpoczęła w kościele parafialnym p.w. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Ociece od mszy świętej w intencji druhów strażaków z terenu gminy Ostrów, którą celebrował ks. Jan Gaworczyk. Następnie wszyscy druhowie i druhny oraz zaproszenie goście udali się do pobliskiego Domu Strażaka, gdzie odbył się uroczysty apel wraz z wręczeniem odznaczeń i przemowami zaproszonych gości.

Wśród nagrodzonych znalazł się m.in. Prezes OSP Ostrów Artur Rudny, który został wyróżniony przez Janusza Piczak z PSP w Ropczycach za to, że to właśnie on najczęściej uczestniczył w ubiegłym roku w działaniach ratowniczych na terenie naszej gminy.

W uroczystości oprócz jednostek z terenu naszej gminy brał udział m.in. Z-ca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Ropczycach - Janusz Piczak, Wiceprezes Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Ropczycach - Stanisław Świder oraz p.o. Wójta Gminy Ostrów Grzegorz Ożóg.

Mateusz Surman

 

modafinil comprimes en ligne France pas cher tramadol comprimes sans ordonnance

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu