Już po raz trzeci odbył się Majowy Turniej Zapaśniczy w Skrzyszowie, który został zorganizowany w sobotę, 13 maja 2017 przez UKS „Orzeł” Skrzyszów oraz Szkołę Podstawową im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Skrzyszowie. W turnieju wzięło udział około 50 zawodników i zawodniczek. Ostatecznie drużynowo najlepsza okazał się drużyna UKS „Orzeł” Skrzyszów, drugie miejsce wywalczyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 9 z Dębicy a trzecie UKS „Orlęta” Kamień.

Turniej rozpoczął prezes UKS Orzeł Skrzyszów - Ireneusz Perlik, który przywitał wszystkich zgromadzonych uczestników oraz kibiców. Na trybunach zasiedli m.in. p.o. Wójta Gminy Ostrów - Grzegorz Ożóg, dyrektor ZOJO w Ostrowie - Bogusław Wójcik, Dyrektor GCKiS w Ostrowie - Przemysław Łagowski, radny ze Skrzyszowa - Grzegorz Guzek, sołtys sołectwa Skrzyszów - Andrzej Budzik, sołtys sołectwa Wola Ociecka - Wiesław Ignac oraz dyrektor Szkoły Podstawowej im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Skrzyszowie - Andrzej Ziajor.

Jak się okazało bezkonkurencyjny okazał się skrzyszowski klub UKS Orzeł Skrzyszów zaraz przed drużyną ze SP nr9 w Dębicy i UKS "Orlęta" Kamień. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Jakub Żurek z drużyny SP nr9 w Dębicy a najlepszą zawodniczką Amelia Opiela z UKS Orzeł Skrzyszów.

Warto dodać, że wszyscy, którzy wzięli udział w turnieju wkładali w swoje walki bardzo dużo serca i siły a wszystko po to, by wywalczyć jak najlepsze miejsce na podium i zdobyć zasłużony medal. Dzięki takiemu zaangażowaniu zawodników i zawodniczek turniej był niezwykłym widowiskiem.

 

Mateusz Surman

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu