4 czerwca 2017 odbył się Gminny Dzień Dziecka, który w tym roku został zorganizowany przy Domu Ludowym w Kozodrzy. Dzieci oprócz skorzystania z bezpłatnych dmuchanych zjeżdżali czy przejechania się wojskowym pojazdem BRDM mogły także uczestniczyć w specjalnie przygotowanych grach i zabawach oraz zobaczyć występy zespołów tanecznych.

Zarówno przygotowane dla najmłodszych atrakcje jak i aura sprawiły że podczas niedzielnego wydarzenia do Kozodrzy licznie zawitały dzieci i ich rodzice z terenu całej gminy. Na początek dzieci mogły uczestniczyć w programie "Zabawa z Gaponiem" a następnie zobaczyć spektakl "Zielona wyspa pirata Pifpafa". Nieco później na scenie pojawiły się zespoły taneczne: Scarlet, Gracja, Impuls, Pasja, Biedronki, Jagódki oraz Wrzos.

Oprócz programu artystycznego, który był przedstawiany na scenie dzieci mogły również skorzystać z m.in. kilku dmuchańców, malowania twarzy i skręcenia tatuaży czy przejechać się wojskowym pojazdem BRDM. Jednostka OSP Kozodrza udostępniła również swój samochód strażacki dzięki czemu dzieci mogły zobaczyć w co jest wyposażony taki pojazd oraz mogły usiąść za jego kierownicą.

W imprezie uczestniczył m.in. p.o. Wójt Gminy Ostrów Grzegorz Ożóg wraz z rodziną, radni i sołtys miejscowości Kozodrza a całe wydarzenie prowadził Przemysław Łagowski - Dyrektor GCKiS w Kamionce.

Mateusz Surman

eyelash growth product

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu