Jak co roku w pierwszych dniach czerwca na kompleks sportowy w Ostrowie zawitali najlepsi sportowcy, którzy uczęszczają do gimnazjów na terenie Gminy Ostrów.  Wśród dyscyplin sportowych w jakich konkurowali sportowcy to m.in. skok w dal i wzwyż, bieg długi czy pchnięcie kulą.

9 czerwca 2017 gimnazjaliści uczestniczyli w Gminnej Gimnazjadzie - Ostrów 2017. Jak sie okazało po podsumowaniu punktów ze wszystkich rozgrywanych konkurencji wygrali zawodnicy z Gimnazjum w Ostrowie. Natomiast tytuł najlepszej lekkoatletki  powędrował do Julii Jaksan z PG Ocieka a najlepszym lekkoatletą został Radosław Lipa z PG Ostrow.

Końcowe wyniki:

  1. PG Ostrów (96pkt.)
  2. PG Ocieka (59pkt)
  3. PG Wola Ociecka (29pkt.)
  4. PG Kamionka (25,5pkt.)

 

more here

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu