W dniu 21.07.2017 w Domu Strażaka w Ostrowie odbyło się szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej w którym uczestniczyły m.in. członkinie Stowarzyszenia Gospodyń Wiejskich "Ostrowianki".

Szkolenie było zorganizowane i przeprowadzone przez Centrum Szkoleń Anna Sroka i Mariusz Jodłowski. Doświadczony instruktor położył szczególny nacisk na praktykę, dlatego nie zabrakło przykładów w formie ćwiczeń z resuscytacji na profesjonalnych fantomach. Wszyscy uczestnicy mieli okazję nauczyć się czynności niezbędnych do ratowania życia.

 

Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich „Ostrowianki”

składa serdeczne podziękowania Mariuszowi Jodłowskiemu i Annie Sroka

za rzetelne i profesjonalne przeprowadzenie szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej.

 

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu