W czwartek, 31 sierpnia 2017 roku odbyło się w naszej gminie już po raz czwarty szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej. Tym razem w szkoleniu mieli okazję uczestniczyć mieszkańcy sołectwa Wola Ociecka.

Grupa uczestników była mocno zaangażowana w szkolenie, dlatego nie obyło się bez pytań, które oczywiście nie pozostawały bez odpowiedzi instruktora. W szkoleniu uczestniczył, także p.o. Wójta Gminy Ostrów - Grzegorz Ożóg, któremu serdecznie dziękujemy za umożliwienie przeprowadzenia szkoleń z pierwszej pomocy przedmedycznej dla mieszkańców Gminy Ostrów.

Serdeczne podziękowania, kierujemy również dla Sołtysa Sołectwa Wola Ociecka - Wiesława Ignac za pomoc w organizacji szkolenia.

Całe szkolenie zostało przeprowadzone przez Centrum Szkoleń Anna Sroka, Mariusz Jodłowski.

Małgorzata Kozioł

 

Składamy serdeczne podziękowania dla Pana Mariusza Jodłowskiego za przeprowadzenie szkolenia, poświęcony czas i przekazanie ważnych informacji z pierwszej pomocy przedmedycznej oraz zwrócenie uwagi na wartość drugiego człowieka.

 

Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w KamioncePowiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu