W piątek, 9 marca 2018 r. p.o. Wójta Gminy Ostrów Grzegorz Ożóg zaprosił panie, które działają m.in. w stowarzyszeniach na terenie naszej gminy na wspólne spotkanie w Urzędzie Gminy w Ostrowie. Oprócz pamiątkowych dyplomów, słodkiego poczęstunku i ciekawej dyskusji wszystkie kobiety otrzymały również róże z okazji Dnia Kobiet.

Na spotkanie zostały zaproszone:

  • Stowarzyszenie Rozwoju Regionalnego „Nasza Kamionka”
  • Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Bliźnieńskiej
  • Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich „Zdżary”
  • Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich „Borkowianki”
  • Stowarzyszenie Aktywnych Kobiet ze Skrzyszowa
  • Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich „Ostrowianki”
  • Stowarzyszenie Krzewienia Kultury Ludowej w Gminie Ostrów
  • Akcja Katolicka przy Parafii pw. Św. Józefa Oblubieńca N.M.P. w Skrzyszowie
  • Akcja Katolicka przy Parafii pw. NMP Królowej Polski w Ostrowie

Mateusz Surman

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu