W środę, 14 marca 2018 na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Kozodrzy rozegrany został już po raz trzynasty piłkarski Memoriał im. Rafała Kmiecia. Dzieci i młodzież ze szkół podstawowych z terenu gminy Ostrów rywalizując w turnieju piłki nożnej przypomnieli w ten sposób osobę tragicznie zmarłego Rafała.

Memoriał organizowany był przez GCKiS w Kamionce i Lesława Kmiecia, tatę tragiczne zmarłego Rafała. Do rozgrywek zgłosiły się drużyny z czterech szkół podstawowych z terenu gminy Ostrów.

A oto ostateczne wyniki turnieju:

I miejsce – SP Wola Ociecka      
II miejsce – SP Ostrów 
III miejsce – SP Skrzyszów         
IV miejsce – SP Ocieka 
V miejsce – SP Kozodrza

Najlepszym strzelcem turnieju okazał się Wojtek Cielec z Ostrowa, a bezkonkurencyjnym bramkarzem, który stracił najmniej bramek był Wiktor Błachowicz z Woli Ocieckiej.
Podczas rozgrywek oprócz dyrektorów szkół i nauczycieli wychowania fizycznego byli również obecni m.in.:  Agnieszka Sochacka – Sekretarz Urzędu Gminy w Ostrowie, Bogusław Wójcik - dyrektor ZOJO w Ostrowie oraz Mariusz Wilk - prezes ZNP w Ostrowie.

Mateusz Surman

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu