21 marca 2018 r. w Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Ostrowie odbył się Dzień Nowych Technologii w Edukacji. Uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w zajęciach z robotyki oraz pokazie robotów zbudowanych z zestawów Lego Mindstrom EV3.

Dodatkowo odbyły się konkursy z różnych dziedzin wiedzy za pomocą platformy edukacyjnej Kahoot!. Uczniowie mieli również szansę wzięcia udziału w zawodach na najlepszą prezentację multimedialną pt. "Jak sobie wyobrażasz pracę w 2050 roku", poza tym młodsi koledzy prezentowali swoje umiejętności w konkursie plastycznym "Pierwszy dzień wiosny". Prace wykonywane były na tablicach interaktywnych dostępnych w poszczególnych klasach.              

Łukasz Łącała, Arkadiusz Kotowski

 

Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w KamioncePowiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu