Jak co roku pod tuż przed wakacjami na kompleks sportowy w Ostrowie zawitali najlepsi sportowcy, którzy uczęszczają do szkół podstawowych i gimnazjów na terenie Gminy Ostrów.  Wśród dyscyplin sportowych w jakich konkurowali sportowcy to m.in. skok w dal i wzwyż, bieg długi czy pchnięcie kulą.

Pierwsi do sportowej rywalizacji przystąpili zawodnicy ze szkół podstawowych, którzy 7 czerwca 2018 uczestniczyli w Gminnej Spartakiadzie – Ostrów 2018. Jak się okazało po podsumowaniu wyników wygrali sportowcy reprezentujący Publiczną Szkołę Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej. Najlepszą "sportmenką" została Natalia Głodek z Kamionki a najlepszym "sportmenem" Seweryn Ozimek z Woli Ocieckiej.

Końcowe wyniki:

  1. 1. SP Wola Ociecka 125,5 pkt,
  2. 2. SP Ostrów 77 pkt,
  3. 3. SP Skrzyszów 76 pkt,
  4. 4. SP Kamionka 54 pkt,
  5. 5. SP Ocieka 50,5 pkt,
  6. 6. SP Kozodrza 36 pkt,

Dzień później, czyli 8 czerwca 2018 do zmagań sportowych przystąpili gimnazjaliści. Po zaciętej walce okazało się, że wygrali zawodnicy z Gimnazjum w Ostrowie. Tytuł najlepszej "sportmenki"  powędrował do Wiktorii Piwowar z Kamionki a najlepszym" sportmenem"  został Adrian Brandys z Ostrowa.

Końcowe wyniki:

  1. 1. PG Ostrów 78,5pkt,
  2. 2. PG Wola Ociecka 52 pkt,
  3. 3. PG Kamionka 42,5 pkt,
  4. 4. PG Ocieka 37 pkt,


 

Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w KamioncePowiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu