Stowarzyszenie Aktywnych Kobiet w Skrzyszowie zakończyło realizacje projektu „Kurs florystyczny- podnoszenie kompetencji społeczności lokalnej”. Operacja realizowania w ramach wdrażania Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność Stowarzyszenia LASOVIA na lata 2014-2020.

Przypomnijmy, iż w ramach realizacji projektu odbyło się 15 trzygodzinnych spotkań dla grupy 27 osobowej. Spotkania odbywały się 2 razy w tygodniu na kompleksie sportowo - rekreacyjnym w Ostrowie. Pierwsze zajęcia odbyły się 3 września 2018, a ostatnie 23 października 2018 r. 

Grupa miała możliwość uczestniczyć nie tylko w wykładach ale również w zajęciach praktycznych, gdzie pod okiem instruktora Pani Elżbiety Kosydar tworzyli różnego rodzaju kompozycje, wianki, choinki stroiki itp.

Warto dodać, iż grupa 27 osób miała zapewnione wszystkie materiały dydaktyczne niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia zajęć.

 kurs florystyczne gmina ostrow loga

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu