Stowarzyszenie Aktywnych Kobiet w Skrzyszowie zakończyło realizacje projektu „Kurs florystyczny- podnoszenie kompetencji społeczności lokalnej”. Operacja realizowania w ramach wdrażania Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność Stowarzyszenia LASOVIA na lata 2014-2020.

Przypomnijmy, iż w ramach realizacji projektu odbyło się 15 trzygodzinnych spotkań dla grupy 27 osobowej. Spotkania odbywały się 2 razy w tygodniu na kompleksie sportowo - rekreacyjnym w Ostrowie. Pierwsze zajęcia odbyły się 3 września 2018, a ostatnie 23 października 2018 r. 

Grupa miała możliwość uczestniczyć nie tylko w wykładach ale również w zajęciach praktycznych, gdzie pod okiem instruktora Pani Elżbiety Kosydar tworzyli różnego rodzaju kompozycje, wianki, choinki stroiki itp.

Warto dodać, iż grupa 27 osób miała zapewnione wszystkie materiały dydaktyczne niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia zajęć.

 kurs florystyczne gmina ostrow loga

  • Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.
  • Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w Kamionce
  • Powiat ropczycko-sędziszowski
  • Podkarpackie - przestrzeń otwarta
  • Urząd pracy w Ropczycach
  • Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS Ropczyce
  • Lasovia - lokalna grupa działania
  • ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach
  • ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych
Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu