W dniu 6 listopada 2018 w Publicznym Przedszkolu im. Wandy Chotomskiej w Kozodrzy odbył się po raz pierwszy Gminny Przegląd Zespołów Tanecznych pod hasłem „Taneczna Niepodległa”. Przegląd został zorganizowany z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Jego celem jest propagowanie polskiej sztuki i muzyki ludowej, wśród dzieci w wieku przedszkolnym. Przegląd był również przekazem tradycji tanecznych najmłodszemu pokoleniu i okazją do prezentacji dorobku artystycznego przedszkoli. Swoją obecnością zaszczyciły nas przedszkolne zespoły taneczne z Ocieki, Ostrowa, Skrzyszowa i Kozodrzy. Dzieci zaprezentowały tańce narodowe oraz układy taneczne do piosenek patriotycznych. Nagrodą dla wszystkich uczestników były puchary, dyplomy i słodkie upominki. Serdeczne podziękowania za ufundowanie słodyczy dla wszystkich zespołów składamy na ręce Wójta Gminy Ostrów - Grzegorza Ożoga i Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w Kamionce - Jadwigi Łomnickiej.

PP Kozodrza

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu