W niedzielę, 27 stycznia 2019 r. w Ociece odbyła się wystawa bożonarodzeniowa, gdzie można było oglądać ręcznie robione różnego rodzaju stroiki i ozdoby. Dla wszystkich odwiedzających był również zorganizowany koncert kolęd oraz inne atrakcje. Realizatorem spotkania było Stowarzyszenie Aktywnych Kobiet w Skrzyszowie przy wsparciu Wójta Gminy Ostrów.

Spotkanie rozpoczął Wójt Gminy Ostrów – Grzegorz Ożóg, który przywitał wszystkich widzów i wykonawców stroików. Wśród zaproszonych gości był m.in. Członek Zarządu Powiatu Ropczycko – Sędziszowskiego – Sławomir Bezara, prezes GZUK w Ostrowie - Marek Gubernat, ksiądz katecheta z Parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Ociece – Józef Pajor oraz radni i sołtysi z naszej gminy.


Co warto podkreślić wszystkie zaprezentowane podczas tej wystawy ozdoby zostały wykonane przez osoby uczestniczące w spotkaniach aktywizacyjnych w ramach realizacji projektu grantowego z Lokalnej Grupy Działania Lasovia pod hasłem „Promocja lokalnych produktów - wystawa Bożonarodzeniowa”, który był realizowany przez Stowarzyszenie Aktywnych Kobiet w Skrzyszowie.

Mateusz Surman

 

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu