Tegoroczne ferie trwały od 11 – 22 lutego br. W programie ferii  Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w Kamionce znalazło się wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i młodzieży. Każdy zainteresowany aktywnym spędzaniem wolnego czasu znalazł coś dla siebie. Zajęcia odbywały się w GCKiS w Kamionce, Domu Ludowym w Borku Małym, Świetlicy Wiejskiej w Bliźnie, na Kompleksie Sportowym w Ostrowie, oraz przygoda z piłką w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Kamionce. Prowadzone były przez instruktorów GCKiS- Renatę Dłużeń, Arkadiusza Fornek, Renatę Rusin i Wiesława Jeleń.

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Kamionce codziennie w godz. 10:00-14:00 zapraszało dzieci i młodzież na zajęcia plastyczne oraz do wspólnej zabawy na świetlicy proponując grę w tenisa stołowego, bilard, piłkarzyki i gry planszowe. Dla starszych w ofercie były również zajęcia ruchowe przy muzyce .Pogoda na tegorocznych feriach była raczej wiosenna, dlatego była również świetna zabawa na świeżym powietrzu podczas gimnastyki na siłowni plenerowej za budynkiem GCKiS. W Kamionce odbyła się  dyskoteka Walentynkowa dla wszystkich uczestników ferii.

Wiejski Dom Kultury w Bliźnie zapraszał codziennie  na gry i zabawy świetlicowe oraz zajęcia modelarskie.

W Domu Ludowy w Borku Małym i na Kompleksie Sportowym w Ostrowie były także prowadzone zajęcia świetlicowe, plastyczne i wspólne gry i zabawy.  Każdego dnia dzieci i młodzież odwiedzały świetlice w dobrych humorach i z mocnym postanowieniem świetnej zabawy.  Dużym zainteresowaniem cieszyły się gry planszowe, tenis stołowy, piłkarzyki.

22 lutego dla wszystkich uczestników ferii i zajęć stałych prowadzonych w GCKiS  zorganizowano wyjazd do kina JEDNOŚĆ w Sędziszowie Młp. na film „ O psie, który wrócił do domu”.

W okresie ferii Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w Kamionce zorganizowało również:

  • 16.02.2019r. [sobota]- TURNIEJ PILKI SIATKOWEJ –SALA GIMNASTYCZNA W WOLI OCIECKIEJ.
  • 23.02.2019r. [sobota]- TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO – SALA GIMNASTYCZNA W KAMIONCE.

GCKiS w Kamionce

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu