W sobotę, 16 lutego 2019 r. na sali gimnastycznej w Woli Ociekciej w ramach ferii zimowych odbył się Turniej Piłki Siatkowej zorganizowany przez Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w Kamionce. Do zmagań przystąpiło łącznie pięć drużyn z naszej gminy.

Po bardzo wyrównanej i zaciętej walce ostatecznie najlepszą drużyną turnieju okazał się zespół z Kozodrzy. Drugie miejsce zajęła drużyna „Oranje” (zawodnicy z Woli Ocieckiej i Ocieki), a trzecie miejsce zajęli sportowcy ze „Start” Blizna. Zaraz za podium uplasowali się zawodnicy z zespołu z Ostrowa i Kamionki. Pamiątkowe dyplomy i puchary wręczyła Dyrektor GCKiS w Ostrowie z/s w Kamionce Jadwiga Łomnicka i Dyrektor Szkoły Podstawowej w Woli Ocieckiej – Artur Skubis.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju, którzy pokazali wysoki poziom rozgrywek co zapewniło wszystkim oglądającym wielu emocji.

Mateusz Surman

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu