We wtorek, 12 marca 2019 r. na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Kozodrzy rozegrany został już po raz czternasty piłkarski Memoriał im. Rafała Kmiecia. Dzieci i młodzież ze szkół podstawowych z terenu gminy Ostrów rywalizując w turnieju piłki nożnej halowej przypomnieli w ten sposób osobę tragicznie zmarłego Rafała z Kozodrzy.

Memoriał organizowany był przez GCKiS w Kamionce i Lesława Kmiecia, tatę tragiczne zmarłego Rafała. Do rozgrywek zgłosiły się drużyny ze wszystkich sześciu szkół podstawowych z terenu gminy Ostrów. A oto końcowe wyniki turnieju:

I miejsce – SP Ostrów
II miejsce – SP Kozodrza
III miejsce – SP Skrzyszów
IV miejsce – SP Kamionka
V miejsce – SP Ocieka
VI miejsce – SP Wola Ociecka

Jak się okazało najlepszym strzelcem turnieju został Patryk Szostak z Ostrowa, a bezkonkurencyjnym bramkarzem, który stracił najmniej bramek – Łukasz Walewski również z Ostrowa.
Podczas rozgrywek nie mogło zabraknąć organizatorów, czyli Jadwigi Łomnickiej - dyrektor GCKiS w Kamionce oraz Lesława Kmiecia – taty zmarłego Rafała, którzy na zakończenie wręczyli uczestniką pamiątkowe puchary i dyplomy. Oprócz tego w wydarzeniu uczestniczyli również dyrektorzy wszystkich szkół, które brały udział w turnieju oraz Mariusz Wilk - prezes ZNP w Ostrowie.

Mateusz Surman

  • Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.
  • Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w Kamionce
  • Powiat ropczycko-sędziszowski
  • Podkarpackie - przestrzeń otwarta
  • Urząd pracy w Ropczycach
  • Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS Ropczyce
  • Lasovia - lokalna grupa działania
  • ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach
  • ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych
Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu