W sobotę, 22 czerwca 2019 na stadionie w Ociece odbyło się ważne spotkanie piłkarskie pomiędzy dwoma zespołami z naszej gminy, a mianowicie drużyną Victoria Ocieka oraz Kaskada Ostrów - Kamionka. Mecz był ważny, ponieważ wynik decydował kto w przyszłym sezonie pozostanie w dębckiej lidze okręgowej, a która drużyna niestety spadnie do A klasy.

Po bardzo zaciętej walce pierwsza połowa spotkania zakończyła się remisem 1:1 ale po drugiej połowie ostatecznie mecz zakończył wygraną gospodarzy 2:1. Bramki dla Victorii strzelili: Paweł Nędza (40 min.), Wojciech Jasicki (88 min.) i dla Kaskady: Marcin Poźniak (35 min.).

Wśród licznie zgromadzonej publiczności byli obecni m.in.: Wójt Gminy Ostrów - Grzegorz Ożóg, Członek Zarządu Powiatu Ropczycko - Sędziszowskiego – Sławomir Bezara oraz Radni Rady Gminy w Ostrowie. Poniżej galeria zdjęć z tego spotkania.

Mateusz Surman

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu