W sobotę, 21 września 2019 na kompleksie sportowym w Ostrowie odbyły się Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze. Zawody oficjalnie rozpoczął Poseł na Sejm RP – Kazimierz Moskal, a zakończył Wójt Gminy Ostrów - Grzegorz Ożóg. Pierwsze miejsce w obu grupach zdobyła jednostka OSP Kozodrza.


W zawodach uczestniczyło łącznie osiem drużyn (trzy kobiece i pięć męskich) z pięciu jednostek OSP z terenu naszej gminy. Zawody były prowadzone przez Komendanta Gminnych OSP - Adama Grybosia, a całość zmagań była dokładnie oceniana przez strażaków z PSP w Ropczycach. Na zakończenie wręczone zostały pamiątkowe dyplomy i nagrody przez Wójta Gminy Ostrów - Grzegorza Ożóg i Zarząd Gminnego ZOSP w Ostrowie. Nagrody w postaci gaśnic i agregatów gaśniczych zostały pozyskane dzięki wsparciu Piotra Grybosia.

A oto wyniki zawodów:
Drużyny kobiece (grupa C):

  1. OSP Kozodrza
  2. OSP Ostrów
  3. OSP Kamionka

Drużyny męskie (grupa A):

  1. OSP Kozodrza
  2. OSP Ostrów
  3. OSP Kamionka
  4. OSP Wola Ociecka
  5. OSP Ocieka

Zawody powiatowe odbędą się 29 września 2019 o godz. 13:00 również na kompleksie sportowym w Ostrowie.

Mateusz Surman

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu