Kilka dni temu w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Kozodrzy został otwarty nowy zakład produkcyjny firmy Stalber. Jest to rodzinna firma zajmują się głównie produkcją konstrukcji stalowych ale także obróbka stali nierdzewnej i aluminium. Produkowane są tu także m.in. bariery drogowe czy elementy maszyn. Większość wyprodukowanych elementów jest eksportowana do krajów skandynawskich.

Firma Stalber zainwestowała (nie licząc zamontowanych maszyn) około 5 mln zł w zakup działki i budowę nowoczesnej siedziby firmy wraz z miejscem na składowanie produktów oraz budynkiem biurowym i halą z zamontowanymi dwiema suwnicami o nośności po 5 ton. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 2013 roku i na ten moment zatrudnia kilkanaście osób z okolicznych miejscowości..

Mateusz Surman

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu