W czwartek, 25 czerwca 2020 w naszej gminie odbyło się spotkanie zainicjowane przez Wójta Gminy Ostrów Grzegorza Ożoga przedsiębiorców i samorządowców z terenu naszego powiatu z Małgorzatą Jarosińską-Jedynak – Minister Funduszy i Polityki Regionalnej. Rozmawiano m.in. o efektach Funduszowego Pakietu Antywirusowego i negocjacjach wieloletnich ram finansowych UE 2021-2027.

W spotkaniu uczestniczyli również m.in.: Władysław Ortyl – Marszałek Województwa Podkarpackiego, Kazimierz Moskal – Poseł na Sejm RP, Zdzisław Pupa – Senator RP, Jolanta Sawicka – Wicewojewoda Podkarpacki, Witold Darłak – Starosta Powiatu Ropczycko – Sędziszowskiego, Jacek Magdoń - Radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego, Jacek Posłuszny – Dyrektor Urzędu Pracy w Ropczycach oraz Ludwik Para – Prezes Zarządu Stowarzyszenia Przedsiębiorców Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego.

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu