31 marca 2021 r. odbył się odbiór techniczny nowo wybudowanej sali wielofunkcyjnej przy Gminnym Centrum Kultury w Ostrowie z/s w Kamionce. Sala ma powierzchnię blisko 200 m2 i jest wraz z niezbędnym wyposażeniem oraz dodatkowym parkingiem. Oprócz tego została również zainstalowana instalacja fotowoltaiczna o mocy 23 kWp oraz został zakupiony profesjonalny sprzęt nagłaśniający oraz meble.

Łączny koszt inwestycji to ponad 1 mln zł z czego 500 tys. zostało pozyskane w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

Mamy nadzieję, że już niebawem po ustaniu pandemii i obostrzeń zaprosimy Państwo do tej sali, gdzie będziemy mogli organizować różnego rodzaju zajęcia i wydarzenia artystyczne.

 

 

Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w KamioncePowiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu