W sobotę, 11 czerwca 2022 r. na kompleksie sportowym w Ostrowie odbyła się impreza rekreacyjna „Wszystkie dzieci bawią się”, która była skierowana dla najmłodszych naszych mieszkańców, a które na zaproszenie Wójta Gminy Ostrów Grzegorza Ożoga licznie przybyły na to wydarzenie.

Wstęp był bezpłatny, a na najmłodszych czekało sporo atrakcji jak m.in. pokazy taneczne, program dla dzieci czy różnego rodzaju gry i zabawy. Oprócz tego były również dmuchańce, fotobudka, wata cukrowa i popcorn. Można było również poznać specyfikę pracy ratowników medycznych oraz strażaków ochotników, a przy tym zapoznać się i wyposażeniem oraz sprzętem ratunkowym.

Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich Ostrowianki”, które wspierało GCKiS w Kamionce. Impreza rekreacyjna "Wszystkie dzieci bawią się" współfinansowana była ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego PROW 2014-2020.

 

 

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w KamioncePowiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu