W niedzielę 1 maja 2022 w Pustkowie-Osiedlu obyły się X Otwarte Mistrzostwa Mażoretek Polski Południowo-Wschodniej. Uczestniczyły w nim zespoły z kilku województw, które walczyły o nominację do Mistrzostw Ogólnopolskich w Kędzierzynie-Koźlu.

Osiągnięcia skrzyszowskiego zespołu mażoretkowego Anturja:

  • I miejsce Formacja pompom seniorki scena
  • I miejsce Duo/trio pompom juniorki Anna Mosior i Oliwia Różańska
  • II miejsce solo pompom juniorki Magdalena Bachórz
  • III miejsce solo pompom juniorki Katarzyna Kurgan
  • III miejsce solo pompom seniorki Zuzanna Bachórz
  • III miejsce Formacja pompom juniorki scena
  • V miejsce solo pompom seniorki Natalia Kipa
  • VI miejsce solo pompom junior Kacper Maciołek

 

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu