W piatek, 1 lipca 2022 r. zgodnie z harmonogramem przed godz. 14 do naszej gminy dotarli pierwsi kolarze z 4 etapu 33-go Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Solidarności" i Olimpijczyków z Mielca do Tarnobrzega.

Kolarze przejechali drogą wojewódzką 986 przez Wolę Ociecką, Ociekę i Ostrów. Związku z tym wydarzeniem były chwilowe utrudnienia ruchu ale nad bezpieczeństwem czuwali strażacy z naszych jednostek OSP przy wsparciu policji.

Mateusz Surman

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu