W sobotę, 2 lipca 2022 r. w Ociece odbył się piknik rodzinny ph. „Wakacje na sportowo”. Wspomniane wydarzenie było zorganizowane z okazji rocznicy 20-lecia działalności Klubu Sportowego Victoria Ocieka.

Było to okazja do wspomnień oraz m.in. wręczenia odznaczeń z Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej dla działaczy, zawodników i sponsorów klubu. Brązową odznaką Podkarpackiego ZPN zostali odznaczeni; Dominik Kobos, Mateusz Miazga, Piotr Miazga. Srebrną; Łukasz Skowroński, Krzysztof Myszkowski, Dominik Molek, Robert Dybowski i Tadeusz Sabat, a złotą odznaką; Patrycjusz Perlik i Robert Proczek. Były również prezenty i pamiątkowe grawery, które zostały złożone na ręce Dominika Molka – Prezesa Klubu Sportowego Victoria Ocieka.

W spotkaniu oprócz zawodników i mieszkańców uczestniczyli m.in.: Kazimierz Moskal – Poseł na Sejm RP, Grzegorz Ożóg - Wójt Gminy Ostrów, Rafał Nędza - Przewodniczący Rady Gminy w Ostrowie, Wiesław Lada - Wiceprezes Podkarpackiego ZPN, Sławomir Bezara - Wiceprezes Podokręgu Piłki Nożnej w Dębicy, Karol Świniuch – Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ociece oraz Bogusław Malikowski i Dominik Kobos – Radni Rady Gminy w Ostrowie.

W tym dniu dla najmłodszych przygotowane były również różnego rodzaju gry i zabawy sportowe, dmuchańce oraz towarzyski mecz piłkarskiej grupy juniorskiej. Były także pokazy przygotowane przez OSP Ocieka oraz ratowników medycznych.

Mateusz Surman

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu