W sobotę, 9 lipca 2022 r. przy Domu Strażaka w Kamionce odbył się „Wakacyjny Piknik Rodzinny” podczas, którego zaplanowano sporo atrakcji. Były m.in. gry i zabawy z animatorami, dmuchaniec, fotobudka, wata cukrowa, popcorn, lody oraz smaczny poczęstunek przygotowany przez miejscowe koło gospodyń.

Wieczorem odbyła się również zabawa taneczna z zespołem Drimers. Organizatorami pikniku byli: Wójt Gminy Ostrów - Grzegorz Ożóg, Radny z sołectwa Kamionka – Janusz Daniel, CKiB Gminy Ostrów wraz z OSP Kamionka oraz Koło Gospodyń w Kamionce.

Mateusz Surman

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu