W niedzielę, 24 lipca 2022 r. odbył się „Piknik Rodzinny w Zdżarach”, gdzie przygotowano m.in. gry i zabawy z animatorami, dmuchaniec, watę cukrowa, lody i wiele innych atrakcji dla najmłodszych.

Odbył się również pokaz musztry zaprezentowany przez Młodzieżową Drużynę Pożarniczą OSP Ocieka wraz z pokazem działań gaśniczych pod przewodnictwem Rafała Nędzy. Smaczny poczęstunek przygotowało Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich Zdżary i Koło Gospodyń w Kamionce, a na zakończenie odbyła się zabawa taneczna z zespołem Drimers.

Organizatorami pikniku byli: Wanda Zielińska – Sołtys sołectwa Zdżary, Zdzisław Porzuczek – Radny Rady Gminy z sołectwa Zdżary, Grzegorz Ożóg – Wójt Gminy Ostrów, Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich Zdżary oraz CKiB Gminy Ostrów.

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu