W niedzielę, 28 sierpnia 2022 r. w Kozodrzy odbył się piknik rodzinny z okazji pożegnania wakacji. Na placu przy domu strażaka przygotowano wiele atrakcji dla dzieci ale również dorośli mogli spędzić miło czas.

Były gry i zabawy z animatorami, dmuchańce, pokazy medyczne oraz pokaz wozów strażackich, a także pyszny poczęstunek przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich w Kozodrzy. Organizatorami wydarzenia był Wójt Gminy Ostrów Grzegorz Ożóg, Pani Sołtys i Radni sołectwa Kozodrza, Koło Gospodyń Wiejskich w Kozodrzy wraz z OSP KSRG Kozodrza oraz CKiB Gminy Ostrów.

 

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu