W niedzielę, 25 września 2022 r. w Sędziszowie Małopolskim odbyły się X Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Jednostek OSP Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego, zorganizowane przez Komendę Powiatową PSP w Ropczycach wraz z Zarządem Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej.

W zawodach wzięło udział łącznie 15 drużyn wyłonionych z 5 gmin powiatu ropczycko-sędziszowskiego. Naszą gminę reprezentowała kobieca drużyna OSP KSRG Kozodrza oraz męska OSP KSRG Ostrów i OSP KSRG Kozodrza.
Jak się okazało najlepszą drużyną w grupie A (męskie drużyny pożarnicze) została OSP Kozodrza, wyprzedając OSP Cierpisz i OSP Ropczyce-Chechły. Natomiast drużyna OSP Ostrów zajęła 7 miejsce.
W grupie kobiecej, czyli C najlepszy wynik uzyskała drużyna OSP Ropczyce-Chechły, zaraz przed OSP Ropczyce-Witkowice i OSP Cierpisz.
Warto wspomnieć, że kobieca drużyna OSP Kozodrza w kategorii C wygrała konkurencję musztry, a męska drużyna z tej jednostki otrzymała nagrodę Komendanta PSP w Ropczycach.

Gratulujemy jednostce OSP Kozodrza świetnego wyniku i dziękujemy jednostkom za reprezentowanie naszej gminy.

 

źródło zdjęć: Starostwo Powiatowe w Ropczycach

 

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu