Obecnie trwają zajęcia dodatkowe dla uczniów: Warsztaty w cyberprzestrzeni” oraz „Warsztaty programowania”. W zajęciach bierze udział 328 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Ostrowie, Woli Ocieckiej, Kamionce, Ociece, oraz oddziału Gimnazjalnego w Ostrowie.

W trakcie zajęć uczniowie wykorzystują dostarczony w ramach projektu sprzęt i wyposażenie: tablety, tablice multimedialne, maty edukacyjne, zestawy Lego do nauki programowania.

 

 

Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w KamioncePowiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu