Miło mi poinformować, iż w dniu 17 czerwca br. o godzinie 9:00 w Szkole Podstawowej w Skrzyszowie odbędzie się zakończenie realizacji projektu pt.: „INWESTUJEMY W NASZĄ PRZYSZŁOŚĆ” realizowanego przez Gminę Ostrów.

W trakcie imprezy zostanie przeprowadzony turniej finałowy gimnazjalistów w grze symulacyjnej „Chłopska Szkoła Biznesu”, wykład na temat finansów w UE, oraz wystąpienia zaproszonych gości. W ramach turnieju finałowego przewidziano dla uczestników nagrody: tablet, pendrivy, książki, repliki średniowiecznych monet.

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w imprezie wszystkich zainteresowanych.

                                                        

Wójt Gminy

/ - / Piotr Cielec                                

Projekt realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu