W dniu 17 czerwca na Sali widowiskowo sportowej w Skrzyszowie odbyło się zakończenie realizacji projektu pt. „Inwestujemy w naszą przyszłość”. W zakończeniu wzięli udział Bogusław Kapusta – Z-ca Dyrektora Oddziału Okręgowego NBP w Rzeszowie, Pani Agnieszka Sochacka – Sekretarz Gminy Ostrów, Pan Bogusław Wójcik - Dyrektor ZEAS w Ostrowie, Pan Karol Świniuch - Dyrektor Gimnazjum w Ociece, uczniowie gimnazjów biorący udział w projekcie, osoby realizujące projekt. W trakcie wydarzenia wykład na temat finansów UE wygłosiła Pani Pani Sylwia Mazur – konsultantka Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct – Rzeszów. Rozegrano również turniej finałowy gry planszowej pt. „Chłopska Szkoła Biznesu”. Uczestnicy podczas rozgrywek walczyli o atrakcyjne nagrody edukacyjne takie jak tablet, pendrive’y, książki tematyczne oraz repliki monet. Pierwsze miejsce w konkursie zajął Szymon Segda reprezentujący Gimnazjum w Kamionce.

 

Projekt realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

ZNAK  NBP CMYK   logo ostrow bez tła

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu