Informujemy, iż dostawcą komputerów, świadczenia usługi serwisu oraz świadczenia usługi dostępu do sieci Internet została firma Sun TAR, Sp. z o.o. z Tarnowa.

Pracownicy tej Firmy w miesiącu listopad br. będą się kontaktować z osobami które złożyły komplet dokumentów niezbędnych do uzyskania komputera i zostały zakwalifikowane do udziału w projekcie.

 

Niedopuszczalnym jest informowanie i namawianie Państwa na zakup dodatkowego sprzętu np. anten wzmacniających sygnał, ponieważ to dostawca powinien takiego zakupu dokonać i dostarczyć dodatkowy sprzęt. W przypadku zaistnienia takich sytuacji lub braku reakcji dostawcy na informacje o braku dostępu do Internetu proszę o informacje w tej prawie.

 

Uprzejmie przypominam o odpowiedniej opiece na sprzętem komputerowym który zostanie przekazany na podstawie umowy użyczenia. Powyższa prośba wynika z faktu, iż będziecie Państwo korzystać ze sprzętu przez najbliższe lata i od was zależy jak długo będzie można z niego korzystać.

 

W przypadku zmiany numeru telefonu lub innych danych (np. zmiana miejsca zamieszkania) uczestnika projektu uprzejmie proszę o niezwłoczne przekazanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na numer telefonu 17 745 11 60 zmienionych danych kontaktowych.

 

 

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu