Już w najbliższy piątek (30 czerwca 2017) w godzinach około 10:30 - 12:30 przez naszą gminę będą przejeżdżać kolarze z "28 Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego "Solidarności" i Olimpijczyków". Będzie do IV etap wyścigu z Mielca do Krosna.

Z tego powodu na:

  • drodze wojewódzkiej Nr 986: Wola Ociecka - Ocieka - Ostrów
  • drodze powiatowej Nr 1334R: Ostrów - Kozodrza
  • drodze powiatowej Nr 1329R: Zdżary - Witkowice

wystąpią znaczne utrudnienia w ruchu, dlatego prosimy wszystkich kierowców o wcześniejszym zaplanowaniu trasy i skorzystania z bocznych dróg. Jednocześnie zapraszamy wszystkich mieszkańców do gorącego kibicowania przejeżdżającym kolarzom!

Więcej informacji dotyczących wyśligu można znaleźć na stronie http://www.wyscig.com.pl/

 

miedzynarodowy wyscig kolarski solidarnosci olimpijczykow 2017

 

 

Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w KamioncePowiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu