cuklokarpaty kamionka 2017

Maraton Rowerowy Kellys Cyklokarpaty.pl w Kamionce to kolejna odsłona zeszłorocznego wyścigu w okolicach Dębicy. Włodarze tych terenów postanowili, że co roku zmieniać będa lokalizację do jakiej Was zapraszają. W zeszłym roku widzieliśmy się w Pustkowie – Osiedlu, teraz wyścig odbędzie się w Kamionce, a za rok w Niwiskach. Za każdym razem trasa prowadzić będzie po tym samym malowniczym terenie w akompaniamencie lasów i nieco piaszczystego podłoża. To zdecydowanie wyścig dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z maratonami rowerowymi.

 

Więcej informacji: http://cyklokarpaty.pl/kamionka/

 

 

Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w KamioncePowiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu