W dniach 18-19 maja 2019 zapraszamy do Folwarku Cyziówka w Kamionce, gdzie odbędzie się XII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych organizowana przez Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Rzeszowie. Serdecznie zapraszamy!

 

Więcej informacji na: https://www.zkwp.rzeszow.pl/

 

Wystawa psów w Kamionce 18 i 19 maja 2019 - Rzeszów

 

Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w KamioncePowiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu