Zapraszamy 5 września 2020 o godz. 9:00 na plac przy klubie sportowym Victoria Ocieka, gdzie przyjedzie autobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie. Prosimy już teraz wszystkich do zapisywania się w wydarzeniu na Facebook: https://www.facebook.com/events/243999266691343/ , ponieważ w ciągu kilku dni musimy zgłosić cześć chętnych, którzy zdecydują się na oddanie krwi. Z racji obecnej sytuacji epidemiologicznej odpowiadamy na dramatycznych apel szpitali, gdzie brakuje krwi. Pamiętaj, że: „łączy nas krew, która ratuje życie”

Organizatorzy:

  • Klub Sportowy Victoria Ocieka
  • Klub Ojca "Reaktywacja" Ropczyce
  • Dominik Kobos – Radny Rady Gminy Ostrów

Honorowy Patronat:

  • Grzegorz Ożóg – Wójt Gminy Ostrów

krew ocieka

 

Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w KamioncePowiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu