Zapraszamy 5 września 2020 o godz. 9:00 na plac przy klubie sportowym Victoria Ocieka, gdzie przyjedzie autobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie. Prosimy już teraz wszystkich do zapisywania się w wydarzeniu na Facebook: https://www.facebook.com/events/243999266691343/ , ponieważ w ciągu kilku dni musimy zgłosić cześć chętnych, którzy zdecydują się na oddanie krwi. Z racji obecnej sytuacji epidemiologicznej odpowiadamy na dramatycznych apel szpitali, gdzie brakuje krwi. Pamiętaj, że: „łączy nas krew, która ratuje życie”

Organizatorzy:

 • Klub Sportowy Victoria Ocieka
 • Klub Ojca "Reaktywacja" Ropczyce
 • Dominik Kobos – Radny Rady Gminy Ostrów

Honorowy Patronat:

 • Grzegorz Ożóg – Wójt Gminy Ostrów

krew ocieka

 • Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.
 • Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w Kamionce
 • Powiat ropczycko-sędziszowski
 • Podkarpackie - przestrzeń otwarta
 • Urząd pracy w Ropczycach
 • Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS Ropczyce
 • Lasovia - lokalna grupa działania
 • ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach
 • ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych
Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu