Szanowni Państwo,

Bardzo się cieszymy, że po wielu tygodniach możemy ponownie otworzyć PARK HISTORYCZNY W BLIŹNIE dla indywidualnych zwiedzających. Niestety w tym wyjątkowym czasie ograniczeń związanych z COVID-19 w trosce o bezpieczeństwo Państwa jesteśmy zmuszeni zrezygnować z organizacji wydarzeń, jakie co roku w miesiącu sierpniu odbywały się na Parku w Bliźnie, w tym tak wyjątkowej imprezy jaką był Piknik Historyczno - Militarny, który gromadził kilka tysięcy uczestników.

Mamy nadzieję, że spotkamy się za rok lub w innym bezpiecznym dla nas wszystkich terminie!

Zapraszamy i do zobaczenia.

Dyrektor GCKiS
Jadwiga Łomnicka

 

komunikat blizna zlot 2020

 

Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w KamioncePowiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu