Szanowni mieszkańcy Gminy Ostrów,

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną w kraju, w trosce o Państwa zdrowie oraz bezpieczeństwo pracowników urzędu gminy jestem zmuszony od 26 października 2020 r. (tj. poniedziałek), wprowadzić ograniczenia w pracy Urzędu Gminy w Ostrowie.

Przede wszystkim proszę Państwa aby tylko w ważnych sprawach i to po wcześniejszym ustaleniu trybu załatwienia sprawy o bezpośrednią wizytę w urzędzie. Wszelkiego rodzaju sprawy należy zgłaszać do nas telefonicznie lub poprzez pocztę e-mail.

Zostanie otwarty punkt obsługi klienta i biuro podawcze przy głównym wejściu do budynku. Pracownik będzie weryfikował sprawy ustalając tok postępowania w każdej sprawie indywidualnie. Ewentualne płatności zalecamy dokonywać drogą elektroniczną.

Poniżej podajemy najważniejsze numery telefonów:

  • Gmina Ostrów: 17 745 11 60   e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Referat budownictwa: 17 7449 307
  • Podatki: 17 7449 311
  • Referat ochrony środowiska: 17 7449 316
  • Księgowość: 17 7449 320
  • Urząd Stanu Cywilnego: 17 7449 325
  • GOPS: 17 2235 768,   e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę o przyjęcie ze zrozumieniem wprowadzonych ograniczeń, które mają służyć zapewnieniu bezpieczeństwa nam wszystkim.

Dziękuję Państwu za zrozumienie powagi sytuacji, a za utrudnienia serdecznie przepraszam.

 

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu