Zostało opublikowane rozporządzenie Nr 10/2021 Wojewody Podkarpackiego z dnia 9 kwietnia 2021 r. w sprawie uchylenia rozporządzenia w sprawie zwalczania wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI) w województwie podkarpackim, które zostało wydane w związku w ze stwierdzeniem ogniska choroby - wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI) u drobiu na terenie miejscowości Ostrów.

Na obszarze zapowietrzonym i zagrożonym, określonym w rozporządzeniu od tamtego czasu nie stwierdzono kolejnych przypadków zachorowań drobiu na grypę ptaków.

 

inspekcja weterynaryjna ropczyce ptasia grypa

 

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu