Grzegorz Ożóg – Wójt Gminy Ostrów, a także Józef Bajor – Przewodniczący Rady Gminy w Ostrowie zostali nominowani do tytułu „Osobowość Roku 2020” w kategorii „Polityka, samorządność i społeczność lokalna” w ogólnopolskim plebiscycie, który w naszym województwie prowadzi Gazeta Codzienna Nowiny.

Nominowane osoby bardzo dziękują za to wyróżnienie i jeśli ktoś z Państwa ma życzenie to może oddać na nich głos. Z racji, że głosowanie w całości jest płatne to nominowani bardzo proszą o przemyślane głosowanie i w tym przypadku sama nominacja jest dla nich bardzo dużym wyróżnieniem.

 

Osobowość roky 2020 - nominacja

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu